Послуги Салону "Ритуальний Світ"


Смерть людини це величезна трагедія і невимовне горе для її рідних і близьких. Не втратити самовладання в тяжку годину буває дуже і дуже непросто, та ще й паралельно на плечі звалюється сила-силенна нагальних клопотів, пов’язаних із похованням. Як же бути в такому випадку? На допомогу в будь-який час дня і ночі готовий прийти салон «Ритуальний світ», що працює в Черкасах ще з 2002-го року й надає повний комплекс ритуальних і супутніх послуг – від формальних заходів відразу після смерті людини, проведення яких вимагає закон, до облаштування місця поховання.

Салон «Ритуальний світ» пропонує такі послуги:

 

Компанія будує свою діяльність на засадах не лише професіоналізму, а й людяності та толерантності – тут з глибокою повагою ставляться до кожного віросповідання та традицій вашого регіону. Завдяки тому, що салон реалізує ритуальну продукцію виключно власного виробництва, він пропонує доступні ціни і можливість придбати товари та скористатися послугами в розстрочку. Незалежно від бюджету вам гарантована їх найвища якість.

Утрата близької людини – вельми тяжке випробування. Довірте салону «Ритуальний світ» полегшити ваші страждання й гідно провести померлого в останню путь. Все це ми вкладаємо у простий вислів – у важку хвилину ми завжди Вам допоможемо!

КРЕМАЦІЯ                                                                                                                                                                           

Салон "Ритуальний Світ" надає послуги по перевезенню померлого до крематорію.

                                                                                                     

РИТУАЛЬНА БРИГАДА

Салон "Ритуальний Світ" надає спеціальну бригаду супроводу для роведення небіжчика в останню путь.

КАТАФАЛК
Катафалки обладнані необхідним обладнанням в салоні, тобто кондиціонером та автономним опалювачем. Безпечне транспортування на будь-які відстані, також обладнані зручними місцями для супроводжуючих.