Обережно шахраї ! (Чесні похорони)

У нашому місті працює багато організацій, які займаються похованнями. Особисто для нас, головним пріоритетом є наша репутація. Ми впевнені, що провівши поховання по совісті, професійно та відповідально, люди які спостерігали за нашою роботою та залишилися задоволеними звернуться до нас іще раз, або порадять нас знайомим та родичам. Так ми успішно працюємо вже 14 років. Однак існують організації, які працюють за іншим принципом. Такі фірми купляють інформацію про смерть у корумпованих співробітників міліції, швидкої допомоги.


Були випадки, коли «чорні» ритуальні агенти приїзд жали до людей раніше ніж «швидка» на констатацію смерті.  


Ви можете сказати, що це зручно і нічого поганого тут не має, однак зважте на наступне. По – перше сума хабару буде закладена в ціну замовлення ритуальних послуг та товарів, а це немаленька сума.


По – друге не зрозуміло, хто конкретно бере на себе відповідальність за проведення поховання, адже «чорний агент» перепродує інформацію про вас ритуальній фірмі. Ця схема з багатьма посередниками, кожен з яких на вас заробляє і нізащо не відповідає.


По – третє Вас позбавляють права вибору. Чесна конкуренція природно спонукає учасників ринку працювати якісно, пропонувати об’єктивні  ціни на товари та послуги. Якщо Вас впіймали на гачок «чорні» агенти, то працює інший принцип: «Навіщо економити на похованні. Це ж не весілля».
Такий принцип як мінімум не етичний, аморальний.


Якщо Ви знаходитеся на нашому сайті, то звичайно ми пропонуємо замовити поховання у нашому салоні, однак  радимо Вам зробити наступне: